Alfa Elektrik Inş.müh.san.ve Tic.ltd.şti.

Akaryakıt İstasyonları Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Alfa Elektrik İnş.Müh.San.ve Tic.Ltd.Şti.

Adres: Cevizlidere Caddesi 1236. sokak No: 1/4 Çankaya – ANKARA

İl: Ankara

İlçe: Çankaya

Telefon: (0312) 474-0018

Faks: (0312) 474-0018

ALFA Elektrik 1998 yılında enerji  sektöründe mühendislik, müşavirlik, müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurucusu olan Fehmi BÖLÜKBAŞI?nın şahsında kurulmuş ve çalışmalara başlanmıştır. Faaliyet alanı kuruluş yeri olan Çankırı ilinde başlamakla beraber 2008 yılının Haziran ayında kurumsallaşmak için Alfa Elektrik İnşaat Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.  olarak faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız, faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline gelmektedir.

Enerji sektöründe müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine Yüksek Gerilim-Orta Gerilim-Alçak Gerilim ve Şalt malzemelerinin toptan ve parkende satış hizmeti de verilmektedir.

Müşterilerimiz Alfa Elektrik, müşterilerini paydaş olarak görür ve onlar için değer yaratır. Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müşterisi olduğunun farkındadır. Müşterisi daha azıyla yetinse bile, bir çözüm ortağı olarak onun maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.

Üründe ve Hizmette Kalite

Alfa Elektrik müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutar.Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim için sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Çalışanlarımız
Alfa Elektrik ürün ve hizmetteki kalitenin çalışanların kalitesine bağlı olduğunu bilir. Ekip içerisinde yer alan mühendisten temizlikçisine kadar tüm çalışanlar, ekip anlayışının önemini kavramış durumdadır. Çalışanlarının mesleki eğitimlerinin ve gelişimlerinin yansıra sosyal, kültürel, sanatsal organizasyonlara sponsor olarak toplumsal etkinliklere katılımı destekler.

Sorumluluklarımız
Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı Alfa Elektrik için vazgeçilmez önceliklerdir. Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yaşam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düşen çalışmaları yapar. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanır.

Faaliyet konusu branşlarında deneyimli uzman kadrosuyla, Alfa Elektrik teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, ekipman ve makine parkını bu gelişmelere paralel olarak artırmıştır. Yaptığı işlerle çalışanlara istihdam sağlayarak, her geçen gün büyüyen makine parkı ve artan sermayesi ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

YORUM YAP