Atılım Ambalaj San.tic.ltd.şti.

Alüminyum ve Yan Sanayi Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Atılım Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Üstbostancı Seda Sokak No.: 11/B Meriç 2 Apartmanı Bostancı – İSTANBUL

İl: İstanbul

İlçe: Kadıköy

Telefon: (0216) 416-0008

Faks: (0216) 416-0008

1979 yılında hammadde satışı ile başladığım ve uzun yıllar yöneticilik yaparak devam ettiğim ambalaj sektöründe, en iyiye ulaşmayı kendim ve şirketim için her zaman birinci amaç edindim. 1992 yılına geldiğimizde ise bu amaca daha iyi hizmet edebileceğime inanarak Güven Plastik -Huhtamaki Ambalaj?ın İstanbul Bayiliğini aldım ve Atılım Ambalajı kurdum.

Atılım Ambalaj olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar, uzman kadromuzu korumaya ve müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hedefimiz, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı sürdürürken, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bulmak ve yine sizlerle birlikte büyüyüp gelişmektir. Bu gelişimi sürdürmek adına, geniş bir alanda çözüm üreten Huhtamaki ürünlerine ilave olarak, yeni bayilikleri ve farklı ürünleri de bünyemize kattık.

Gerek farklı ülkelerden farklı segmentlere hitap eden yenilikçi ürünlerimiz, gerekse bilgi ve tecrübemiz sayesinde, size beklediğinizin üzerinde hizmet sunacağımıza güvenimiz tamdır. Bugüne kadar koruduğumuz ve geliştirdiğimiz bu yaklaşımı daha uzun yıllar boyunca sizlerle paylaşabilmek adına sizlerden gelecek her türlü görüş ve isteği en ince detaylarına kadar değerlendirmeye devam edeceğiz.

YORUM YAP