Berk Otomotiv Opel Yedek Parça

Oto Yedek Parça ve Aksesuar Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Berk Otomotiv Opel Yedek Parça

Adres: Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Şirinler Sok. No: 2 Daire: 1, Gaziosmanpaşa Merkez, Gaziosmanpaşa, İstanbul

İl: İstanbul

İlçe: Gaziosmanpaşa

Telefon: 0212 563 19 47

Faks: 0212 563 19 47

VİZYONUMUZ
Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, dünya ve Türkiye piyasasında sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi opel yedek parça firması olmaktır. Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz. Aşağıda belirtilen tüm çalışma ilkelerimize yürekten inanır ve temel değerlerimize sahip çıkarız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK
Müşterilerimiz için istenilen ürün hizmeti en makul fiyatla sunmaya gayret gösteririz.

GÜVENİLİRLİK
Doğruluktan hiçbir şartla ayrılmaksızın ilkelerine ve sözüne kesinlikle sadık, her konuda güvenilir olmayı benimseriz.

DÜRÜSTLÜK
Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde dürüstlük öncelikli ilkemizdir.
Yeni fikirleri heyecanla karşılar, gelişmesine yardımcı oluruz. Radikal fikir ve istekleri dikkate alarak uygulamaya geçeriz. Sektörün ve taleplerin sürekli değiştiğinin bilincinde olarak yeniliği takip eden değil yeniliği getiren oluruz.

ŞEFFAFLIK
Ticari sırlarımız hariç gizleyecek bir şeyimiz yoktur. Bilgilerimizi paylaşarak daime şeffaf çalışırız.

Opel Oto Yedek Parça sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi teknisyen bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve karlı şekilde büyüyebilmektir.

Opel orjınal ve ithal yedekparca türkiyenin en büyük online alışveriş sitesi. Opel astra g, opel astra h, opel corsa c, opel corsa d, opel astra j, opel insignia, opel zafira, opel mokka, opel vectra b, opel vectra c modellerınde bol ürün şecenekleriyle hizmet vermekteyiz üstelik kapıda ödeme ve 9 taksit imkanlarıyla.

 

YORUM YAP