Bimeks Ankara Akköprü Ankamall 1

Bilişim Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Bimeks Ankara Akköprü AnkaMall 1

Adres: Konya Devlet Yolu ANKAmall Alışveriş merkezi B1-14, 15, 16, 16A Akköprü ANKARA / ALTINDAĞ

İl: Ankara

İlçe: Keçiören

Telefon: (0850) 222-5022

Faks: (0850) 222-5022

1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC?E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye?nin en hızlı büyüyen şirketi olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerine bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks, Türkiye?nin lider ve öncü markalarından biridir.

Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Bimeks, müşteri sadakatinde liderliğini korumaktadır.

Bimeks, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası´nda işlem görmeye başlayan ilk teknoloji perakende şirketi olma özelliğini taşımasının yanı sıra AVM´de açılan ilk teknoloji perakende şirketidir.

Bimeks, verimliliğe odaklı politika ve uygulamalarına özkaynaklarını güçlendirme atılımını da ilave etmiştir. Kendine özgü franchise sistemi ile sektörüne öncülük eden şirket çok kanallılığı stratejisi olarak benimsemiş ve kendi mağazaları, franchise mağazalar ve online satış kanalı ile erişim ağını her geçen gün büyütmektedir.

Türkiye´nin dört bir yanına yayılmayı hedefleyen Bimeks, 81 ilde en az bir Bimeks mağazası ile var olmayı hedeflemektedir. Dünya pazarına açılarak uluslararası bir marka olmayı uzun dönemli hedefleri arasında bulunduran Bimeks´in çoğunluk hissesi Akgiray Ailesi?ne aittir.

YORUM YAP