Bosch Beyazlar Dayanikli Tuketim Mallari Ticaret Ltd.sti.

Elektrik ve Elektronik Yorum yapılmamış

Sektör Adı: BOSCH BEYAZLAR DAYANIKLI TUKETIM MALLARI TICARET LTD.STI.

Adres: 1.BODRUM KAT METROGARDEN AVM NECIP FAZIL MAH.ALEMDAG CAD. 940 CEKMEKOY ISTANBUL 34773

İl: İstanbul

İlçe: Çekmeköy

Telefon: (0212) 224-5004

Faks: (0212) 224-5004

Kalite

Kullanılankaliteli malzemeler sayesinde Bosch ev aletleri, yüksek verim taleplerinikarşılar ve maksimum kullanım rahatlığı sunar. Birinci sınıf kalite, yüksekkaliteye sahip malzemede ve eşsiz işçilikte kendini gösterir. Üstün performanssunan, uzun ömürlü ve yüksek değere sahip Bosch ev aletleri, Bosch üretimfelsefesinin açık birer kanıtıdır.

Sorumluluk

Bosch?unçalışma anlayışı dürüstlüğe dayanır. Şeffaf bilgilendirme politikası sayesindede herkes için ? çalışanlar, tedarikçiler ve müşteriler ? güvenilir bir markayaratılmış olur. Dürüstlük ve güvenilirliğin temelinde yatan unsur ise,Bosch?un insana ve doğaya duyduğu saygıdır. Bu temel anlayış, Bosch için, enverimli ev aletlerini geliştirirken çevre dostu üretim yöntemlerine uymakanlamını taşır. Bosch?un ?Doğa Dostu Teknoloji? politikası da, doğalkaynaklarımızı koruyan ve sürdürülebilir yaşamı destekleyen Bosch teknolojileritanımlar. Bu teknolojiler ise, sadece bugünkü değil; gelecekteki yaşamımızı daiyileştirir.

Doğa DostuTeknoloji

Doğa DostuTeknoloji mührü, şeffaflık politikamızın bir parçası olarak ilgili ürünhakkında somut bilgilendirme sağlar. Özellikle doğal kaynakları koruyan ve aynızamanda günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojileri ifade eder. Doğa DostuTeknoloji mührünü taşıyan cihazlar; üretimde istikrarlı, tüketimde verimlidir, performansbakımından da tartışılmaz bir üstünlüğe sahiptir. Doğa Dostu Teknoloji mührü;enerji, su veya diğer doğal kaynaklarda son derece düşük tüketim değerlerinesahip, devrim yaratan teknolojilerin kullanıldığı, en üst düzey verimliliğiolan ürünleri gösterir. Ve tabii ki tüm bu ürünler, diğer Bosch ürünlerindeolduğu gibi çevre dostudur. Bu mühür, somut tasarruf değerleri hakkında bilgiverirken verimli kullanıma ve kalıcılığa işaret eder.

YORUM YAP