Ece Meslek Eğitim

Eğitim ve Öğretim Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Ece Meslek Eğitim

Adres: İhsaniye Mah. 122. Cad. (Havuzlar Cad) Gül Apt. No: 39/A MERSİN

İl: Mersin

İlçe: Akdeniz

Telefon: (0324) 337-0056

Faks: (0324) 337-0056

ECE Meslek Eğitim San. ve Tic. Ltd. Şti. ; 2007 Tarihinde Adana merkezde ticari hayatına başlamış olup, 2011 Tarihinden itibaren, ticari seferine Mersin?de  devam etme kararı almıştır.

2011 Tarihinden beri Mersin Merkez de; Elektrik ? Elektronik, İnşaat, Güvenlik Sistemleri ve Bilişim Sektörlerinde Kamu, Kurum Kuruluşları ve Özel Sektöre, Proje Çözümlemeleri, Teknik Destek Çözümleri, Bakım Onarım Hizmetleri ve Ürün Temin ihtiyaçlarını Kaliteden ödün vermeden 7 / 24 Hizmet Şiarı ile cevap vermek üzere Mersin?de faaliyetlerini yürütmektedir.

VİZYONUMUZ

Önceliğimiz Kamu Kurum ve Kuruluşları olmak üzere, Özel Sektör de dâhil, Elektrik ? Elektronik, İnşaat ve Bilişim Sektörlerinde Güven ve Markalaşmış Hizmetlere yeni bir ses ve yeni bir solukla ivme kazandırmaktır.

MİSYONUMUZ

Hizmet Sektörünün gelişiminde; Genç, Dinamik Neslin Enerjisin, hak ettiği ölçüde kazandırmak. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektörün hizmetine zamanında sunmak. Kişi ve Kurumların Kalite beklentilerine Güven İnşa Merkezli, Hizmet ve Ürünlerle cevap vermektir.                                                                                   Dünya Konjektöründeki değişimleri yakından takip edip, Ufukta görünen Milli Ekonomi ve Adil Düzene Katma Değer sağlamaktır. 

YORUM YAP