Entronom Elektronik Ltd. Şti.

Elektrik ve Elektronik Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Entronom Elektronik Ltd. Şti.

Adres: Uzzayçağı Cad. Uzaycağı İş Merkezi No:29/4 (56.sokak girişi)Ankara » Yenimahalle » Ostim

İl: Ankara

İlçe: Yenimahalle

Telefon: (0312) 385-8178

Faks: (0312) 385-8178

HAKİMOĞLU İnş. Tur. Ltd. Şti.nin Bilgi Teknolojileri alanındaki kuruluşu olan Entronom Bilgisayar, Türkiye´nin Bilişim Teknolojileri (donanım, yazılım ve tüketim ürünleri) sektörüne 18.07.2003 tarihinde adım atmıştır. 2005 yılının başlarında Entronom Bilgisayar Güvenlik ve Alarm Sistemleri Pazarına üreticisi olduğu gaz dedektörlerini yine kendi markası olan ENTRONOM adı altında sunmuştur. 2005 yılının sonlarında Hakimoğlu İnş., Entronom Bilgisayar tek çatı altında birleşerek Entronom Elektronik, Bilgisayar, İnşaat, Tekstil, Eğitim, Turizm San. Tic. Ltd. Şti. olmuştur.


Entronom´un ürün yelpazesi Gaz Dedektörleri, Duman dedektörleri, Isı dedektörleri ve dayanıklı tüketim ürünleri kategorilerinden oluşmaktadır.

ENTRONOM ürünlerinin tamamı 3 yıl garantili olup ayrıca iki yıl süre ile SWAP (birebir değişim) garantisine sahiptir.

Entronom, gaz alarm dedektörleri ile her evde potansiyel tehlike arz eden, patlayıcı özelliğe sahip doğalgaz veya LPG (propan) gazı ile çalışan cihazlardan sızabilecek gaz kaçaklarına; genellikle kömür sobası, katalitik soba, şohpen, bacalı kombi, gaz ocağı, vb araçların kullanımı sırasında açığa çıkan; renksiz, kokusuz, tatsız, hissedilmeyen sinsice öldürücü bir zehir olan Karbonmonoksit (CO) gazına; olası bir yangın anında duman zehrilenmelerine karşı önceden haberdar olabilmeniz için sevdiklerinizin can güvenliğini koruma altına alarak toplum refahına önemli bir katkı sağlar.

 

YORUM YAP