Güneri Elektronik Gıda Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

Alüminyum ve Yan Sanayi Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Güneri Elektronik Gıda Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Gatem Peynirciler Gıda Sitesi D Bl. No:39 27100Gaziantep » Şehitkamil

İl: Gaziantep

İlçe: Şehitkamil

Telefon: (0342) 238-0343

Faks: (0342) 238-0343

GUNERI Elektronik Gıda Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Sti.  Gaziantep ilinde yerleşik olarak, 20 yılı              aşkın süredir hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışmakla beraber tekstil, elektronik ve ambalaj gibi sektörleri de içine alarak genişleyen firmamız, Gaziantep İli ve Güneydoğu Anadolu Bölgesini içine alan toptancı üstü pazar çalışmasının yanı sıra, üretici firmalarla da ortak çalışmalar yürütmektedir.

 

Son yılların yükselen trendi ihracatla beraber, özellikle Türk ürünlerinin dünya pazarındaki payını artırma hareketi, firmamızı da bu alanda değişime ve gelişime itmiştir. 2005 yılı itibari ile ihracatta atağa geçen şirketimiz, ihracat ve günün gereği olan üreticiden tüketiciye ulaşan zinciri sağlamak adına etkin çalışmalar yürütmektedir. Ürünü direkt olarak üreticiden alıp üzerine kar koymak yerine, üreticiyle beraber ortak girişimde bulunarak rekabetçi fiyatı sağlamış, bu yolla üreticiyle tüketici arasındaki bağın güçlenmesine yardımcı olmuştur.

 

İhracat alanında, dinamik yapısı ile gelen taleplere anında ve etkin cevaplar verebilmesi, firmamızı 8 ay gibi kısa bir sürede, birçok şirketin yıllar içerisinde geldiği noktaya hızla taşımıştır.  Dinamik yapımızın yanı sıra, yılardan beri prensip edindiğimiz ?ticari ahlak ve güven? olgularının da bu gelişmede payı oldukça büyüktür. Firmamız, bütün piyasalar için vazgeçilmez unsur olan ticari ahlak ve güvenin, kolay oluşmayan ve çok çabuk zarar görebilen bir yapıya sahip olduğu bilinciyle, dün ve bugün olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarını da bu temel prensipler çerçevesinde yürütecektir.

 

Şirketimizin ana çalışma alanı; her türlü gıda ürünlerinin alımı, satımı ve üretimiyle ilgilidir. Bu kapsamda, mevcut olan ürün bayilikleri ile Gaziantep İlinde ve çevre İllerde dağıtım ağıyla geniş bir pazara sahiptir. Bunun yanı sıra Firmamız ihracat kapasitesini artırmak amacıyla gıda ürünleri üretimi yapan işletmelerle ortak üretim ve pazarlama çalışmalarına ağırlık vermektedir. Geniş ürün portföyüyle, gelen her türlü talebe en kısa sürede, en uygun fiyat aralığı ve kaliteyle cevap verebilme kabiliyetine sahip olmamız, Firmamızın yıllar süren sektörsel tecrübesinin de ne denli güçlü olduğunun bir göstergesidir.

 

Tekstil sektöründe yeni olan firmamız, gıda sektöründe de olduğu gibi üretici ile işbirliğini sürdürerek çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye tekstil üretiminde önemli bir paya sahip Gaziantep ilinde bulunuyor olmamız,  bizleri bir adım daha öne taşımakta ve daha etkin üretim ? pazarlama stratejileri ortaya koyabilmemizi kolaylaştırmaktadır. Firmamız için yeni bir sektör olmasına karşın ürün ve üretim bağlamında sağlam temellere dayalı ticari ilişkiler, pazar çalışmalarımızın daha güçlü bir zemine oturmasını sağlamaktadır.  Tekstil sektöründe sahip olduğumuz geniş ürün portföyüyle, müşterilerimizin beklentilerine en etkin cevabı verebilecek kabiliyetle pazardaki yerimizi hızla güçlendirmekteyiz.

 

Ticari ahlak ve güven unsurlarını temel alarak, günün pazar ve pazarlama koşullarına ayak uyduran Güneri Elektronik Gıda Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti., her müşterisine ilk ve tek müşterisi gibi davranmak suretiyle, müşteri tatminini ve memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, faaliyetlerine devam etmeyi temel prensip olarak kabul etmiştir. Bu doğrultuda ülke içi ve ülke dışı pazarlarda hedeflediğimiz noktaya sağlam ve emin adımlarla ulaşmaktayız.

 

 

Saygılarımızla

 

 

GÜNERİ Elektronik Gıda Ambalaj

San. Ve Tic. Ltd. Şti.

YORUM YAP