Hsbc Bank Gönen Şubesi

Finansal Hizmetler ve Bankalar Yorum yapılmamış

Sektör Adı: HSBC Bank Gönen Şubesi

Adres: Şehit Fehmi Ercan Meydanı No:2 Gönen

İl: Balıkesir

İlçe: Gönen

Telefon: (0266) 763-1786

Faks: (0266) 763-1786

Vizyonumuz:

Türkiye?nin önde gelen uluslararası Bankası olmak.

Misyonumuz:

Tarihimiz boyunca büyüme neredeyse orada bulunduk ve müşterilerimizi fırsatlarla buluşturduk. Şirketlerin büyümesine, ekonomilerin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanların hayallerine ulaşmalarına ve hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak bizim görev ve misyonumuzdur.

Değerlerimiz:

Değerlerimiz, Kurum çalışanlarımız, müşterilerimiz, yasal düzenleyiciler ve toplumumuz ile olan ilişkilerimizin temelini oluşturur. İş ilkelerimiz ise üzerine stratejilerimizi inşaa ettiğimiz ve ticari kararlarımızı aldığımız standartları düzenler. Değerlerimiz ve iş ilkelerimiz, hepsi birlikte, kurum olarak bizim kim olduğumuzu, bizi farklı ve özel kılanın ne olduğunu ve çalışma biçimimizi tanımlarlar. Tüm çalışma arkadaşlarımızdan beklenen, değerlerimizi ve iş ilkelerimizi tüm günlük faaliyetlerimizde sergilemeleridir.

Değerlerimizi ve iş ilkelerimizi hayata geçirirken bizim için önemli olan bir diğer unsur da hedeflerimize ulaşırken dürüstlükten ödün vermeden, sorumluluklarımızı bilerek kararlılıkla ilerlemektir.

HSBC her zaman doğru olanı yapma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Değerlerimiz ve iş ilkelerimiz faaliyetlerimizin temelini teşkil etmişlerdir ve gelecekteki faaliyetlerimiz için de kritik öneme sahip olmaya devam edeceklerdir.

YORUM YAP