Karçiçeği Anaokulu

Eğitim ve Öğretim Yorum yapılmamış

Sektör Adı: KARÇİÇEĞİ ANAOKULU

Adres: SİTE MAH. ATAY CAD. NO.78 YENİŞEHİR SOYAK ÜMRANİYE / İSTANBUL

İl: İstanbul

İlçe: Ümraniye

Telefon: (0216) 461-2882

Faks: (0216) 461-2882

 Günümüzde yaşamın ilk altı yılının önemine değinen araştırmacılar ve bilim İnsanları bu ilk yılların kişinin gelecekte nasıl bir birey olacağının belirleyicisi oldukları konusunda görüş birliği içerisindedirler. Bilimsel analizlere göre çocukların zihinsel ve kişilik gelişiminin  %70?i 0-6 yaş arasında tamamlanmaktadır ve bu süre içerisinde kazanılan davranış biçimleri, tüm yaşam boyunca devam etmektedir. Okul öncesi eğitim sosyal ve duygusal gelişimi destekleyerek, yetişkinlik döneminde kişilerin daha üretken, verimli, girişken, risk almaktan korkmayan bireyler olmalarını ve sahip oldukları potansiyeli tam olarak kullanmalarını sağlar. 
         Bu nedenle okul öncesi dediğimiz dönemde bireyin gelişmesi; doğuştan sahip olduğu zeka ve yetenek gibi potansiyel niteliklerini en üst düzeye çıkarabilmesi; yeni yetenekler edinebilmesi için uygun bir yaşam ve eğitim ortamına gereksinimi vardır. 
         Tüm bu bilgilerin ışığında sizde Atakentte, Soyak-Yenişehir de yuva, kreş, çocuk evi ve anaokulu arıyorsanız, size en iyi ortamı, en iyi eğitimi ve en iyi hizmeti sağlamak üzere yola çıktık ve anaokulu muzu hazırladık. 1995 yılında hizmete giren eğitim kurumumuz eğitimine gösterdiği önem sayesinde bu günlere kadar gelmiştir. Nasıl ki çiçekler bulunduğumuz mekanları süsleyip güzelleştiriyorlarsa çocuklarda hayatımıza renk katan süsleyen en güzel çiçeklerdir. Öğretmenlik hayatım boyunca öğrencilerimin sevgi dolu bir ortamda kendine güvenen, paylaşımcı, kendisi ve çevresi ile barışık, sorumluluk sahibi, hoşgörülü, araştıran, sorgulayan ve manevi değerlere sahip bireyler olarak yetişmeleri için özen gösterdim. Bu amaçları gözeterek kurduğumuz  KARÇİÇEĞİ ANAOKULLARI Soyak-Yenişehir Ümraniye ´de sıcak ve samimi dostluk ilişkileri çerçevesinde güzel günlerin bizi beklediğine eminiz. Her anne ve baba sahip olduğu çiçeği büyütürken oldukça hassastır. Aynı hassasiyeti çiçeğini göndereceği okulun şartlarında da haklı olarak aramaktadır. Bu bağlamda verilen eğitim, öğretmen ve personel seçimi, gıda alımı, sosyal aktiviteler, fiziki şartlar, hijyen ve seçilen araç ve gereçler gibi konularda aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Temennimiz; Çiçeklerimizin hayata merhaba dedikleri bu sihirli yıllarda, sahip oldukları neşenin tüm yaşamları boyunca devam ettirmesidir. ÖZEL KARÇİÇEĞİ ANAOKULU Yenişehir-Soyak Ümraniye ?yi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

YORUM YAP