Kazliçeşme Ar – Ge Test Laboratuvarlari

Diğer Firmalar Yorum yapılmamış

Sektör Adı: KAZLIÇEŞME AR – GE TEST LABORATUVARLARI

Adres: stanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi L3/4C Parsel Tuzla / İstanbul Türkiye

İl: İstanbul

İlçe: Tuzla

Telefon: (0216) 394-0182

Faks: (0216) 394-0182

Deri ve mamul üreticilerine, perakendecilere, toptancılara ve tedarikçilere analiz hizmeti, araştırma ve teknik destek vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş olup 2013 yılı içerisinde bünyesinde Gıda Kontrol ve Test Hizmetleri veren yeni bir laboratuvar kurmuştur. Verdiği bu hizmetlerin yanında geliştirdiği AR-Ge projeleri ile sektöre katma değer sağlayan, yenilikçi yaklaşımıyla alanında uzman bir konuma ulaşmıştır.

Uluslararası standart metotları uygulayarak verdiği bağımsız, dürüst ve tarafsız hizmet ile, Kazlıçeşme AR-GE ve Test Laboratuvarları, gıda, deri ve mamul deri üreticileri ve tüketicilerinin isteklerini karşılamak, riskleri minimuma indirmek ve maksimum kaliteyi yakalamak amacıyla tüketici taleplerini yakından takip ederek çözüm ortağı olmaktadır.

Kazlıçeşme AR-GE ve Test Laboratuvarlarıdeneyim sahibi ve dinamik kadrosuyla global dünyadaki çalışmaları da inceleyerek en yeni teknolojileri gıda, deri ve deri mamulleri sektörüne kazandırmayı, insan sağlığı ve çevreye zararlı olabilecek tüm ürün ve kimyasalları kontrol altında tutmayı amaçlayan koruma zincirinin aktif bir üyesi olmaya devam etmektedir. Küresel ve endüstriyel düzenlemeler ve yönetmeliklere hakim ; Gıda Mühendisleri, Kimya Mühendisleri, Deri Mühendisleri, Tekstil Mühendisleri, Çevre Mühendisleri, Kimyagerler, Biyologlar ve teknikerlerden oluşan ekibi ile yüksek kalite, ürün güvenliği, test hizmetleri, malzeme ve analiz hizmetleri vermektedir. Düzenlediği teknik eğitim seminerleri ile gıda, deri mamul deri testleri, ürün standartları, yönetmelik ve düzenlemelerdeki en son değişikleri siz değerli müşterileri ile paylaşmayı kendisine misyon edinmiştir.

YORUM YAP