Kibar Deri

Diğer Firmalar Yorum yapılmamış

Sektör Adı: KİBAR DERİ

Adres: İstanbul Deri Org. San. Bölgesi3. Yol K-7/A Parsel TUZLA / İSTANBUL

İl: İstanbul

İlçe: Tuzla

Telefon: (0216) 394-1324

Faks: (0216) 394-1324

Kibar Deri 1984 yılında Ali KİBAR tarafından İstanbul Zeytinburnu?nda kurulmuştur.

Fabrika olarak İstanbul Kazlı Çeşme de fabrikasını açmış faaliyetini sürdürmüş ve daha sonra Tuzla Organize Deri Sanayisine taşınmıştır. 1984 yılından bu yana üretim teknolojisi, kapasitesi , kalitesi ve ihracatıyla İstanbul?da deri sektörüne hizmet etmektedir.

Kibar Deri 1984 yılından beri sadece deri satışı ile uğraşmayıp İstanbul Tuzla´daki kendi fabrikasında deri ve deri tabaklama,boyama ve dikim tesisiyle ithal deri alternatif olarak uzun süre hizmet etmiştir.

Fabrikamız her türlü deri işlentisini uygulayacak ve bu doğrultudaki talepleri karşılayacak seviyeye çoktan ulaşmış olup, deri ayakkabı, saraciye alanlarına yönelik olarak üretim yapmaktadır.

Kibar Deri; yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılarak , dünya piyasalarını takip ederek daima deri piyasasının önünde olmayı hedeflemektedir .

Vidala deri, Ayakkabılık deri ve giysilik deri imalatı yapan firmamız, müşteriden gelen talepler doğrultusunda imalat yapmaktadır.

Her türlü hazır ve sipariş derilere aynı özeni gösteren firmamız müşterilerine her zaman en iyiyi sunmaktan kıvanç duymakta ayrıcamüşterilerinden aldığı güçle daha büyük başarılara yelken açmaktadır.

Firmamız şu anda üretiminin yaklaşık % 40 ını ihraç ederken % 60 ını da iç piyasaya sunmaktadır. Bunun da % 50?sini İstanbul piyasası oluşturmaktadır.Ayrıca yılda yaklaşık 300 bin adet muton ayakkabı ve 400 bin adet deri üretimi yapmaktadır. Sektördeki pazar payını sürekli arttıran firmamız, ihracat portföyünü de arttırmayı hedeflemektedir.

KibarDeri bugün geldiği noktada sektörde faaliyet gösteren firmalar arasında çok iyi bir yere oturmuştur. Bu başarıda ekip ruhuyla çalışmanın yanında kaliteye gösterdiği önem ve dünyada yaşanan yenilikleri takip etmesi KibarDeri? yi hakkettiği yere getirmiştir.

Derinin insan yaşamının her alanında ne denli çok yer aldığı ve vazgeçilmez bir unsur olduğu hepimizce bilinmekte. şirketimizin başlıca ilkesi de, deride yoğunlaşarak hızlı, yüksek kapasiteli, kaliteli üretim yapmaktır. Bu da bizim için kuruluşumuzun eksiksiz altyapısı, teknoloji bütünlük ve yoğunluğu ile uzman kadrosu sayesinde asla sorun teşkil etmez.

Deri imalatı oldukça hassas bir konudur ve bu nedenle de büyük bir titizlik gerektirir. Derinin makine yüzümü olması, deliksiz ve temiz bir cilt vermesi şarttır. Ve bizler bu alanda gerek satıcılarımız, gerekse müşterilerimizin sonsuz güvenini kazanmış bulunuyoruz. 

YORUM YAP