Kipaş Holding (teksan Ambalaj)

Alüminyum ve Yan Sanayi Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Kipaş Holding (Teksan Ambalaj)

Adres: Gaziantep Yolu Üzeri 3. Km Merkez/Kahramanmaraş

İl: Kahramanmaraş

İlçe: Merkez

Telefon: (0344) 236-2246

Faks: (0344) 236-2246

Teksan, karton ambalaj sektöründe sadece üretim kapasitesi ve pazar payı ile değil aynı zamanda da 2000´li yılların başlarında başlattığı değişim, gelişim hamlesiyle ve gerek üretim kalemlerinde gerekse de hizmet anlayışındaki inovasyon atağı ile yükselmeye devam ediyor.

Elbette ki bu dönemde bayrağı kurucularımızdan devralan biz yeni nesil yöneticiler bu yükselişin temel öznesini bizlere bırakılan miras olarak görüyoruz. Dürüst ve şeffaf yönetim, optimist çalışma koşullarında çalışan memnuniyeti, dünya ile tam entegrasyon ve elbette ki ilkeli müşteri memnuniyeti… Nitekim her yıl artan üretim ve pazarlama göstergeleri bizlere yolumuzun ne kadar aydınlık olduğunu gösteriyor, dahası ilk günkü heyecanla yeniliklere yelken açmamız da temel motif oluyor. Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde kobilerin ne kadar önemli misyona hizmet ettiğini göz önünde bulundurduğumuzda bu heyecanı korumanın gereğini daha net anlıyoruz.

İşte bu noktada sürekli yenilenme, sürekli farklılık temalarını içeren inovasyon ise her kobinin olduğu gibi Teksan´ın da olmazsa olmazı, adeta yaşam kaynağı. Ümit ediyorum bizlerden sonra bu bayrağı devralacak yeni jenerasyonlar da bu kültürü temel özne olarak görecekler ve her yeni güne aynı inan ve kararlılıkla adım atacaklar…

YORUM YAP