Korkmaz Cam & Klas Aydınlatma

Elektrik ve Elektronik Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Korkmaz Cam & Klas Aydınlatma

Adres: Esentepe Mah. 2969 Sok. No:6 Avizeciler Sitesi Sultangazi/ İSTANBUL

İl: İstanbul

İlçe: Sultangazi

Telefon: (0212) 667-2328

Faks: (0212) 667-2328

 Kurucumuz Cemil MACİT tarafından 1985 Yılında Cam imalatı üzerine Kasımpaşa´da kurulan firmamız kısa sürede cam sektöründe öncü firmalar arasına girmiştir. Sektörde uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet veren firmamız, Dürüstlük, Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkelerini kendine prensip edinip, günümüze kadar başarı ile taşımıştır.

Yoğun talep üzerine 1992 Yılında firmamız KLAS AYDINLATMA adı ile tesisini avize camı imalatına uygun yeniliklerle Çağlayan´ a taşıyarak avize toptan satışına başlamıştır. Firmamızın şahlanışı diye adlandırdığımız dönem Şişhane mağazamızla yurt içi ve yurt dışı avize toptan satışında sektörün ileri gelen firmaları arasında, adından söz ettirmiş, 2000 Yılına kadar bu pazarda hakimiyetini sürdürmüştür.
Yurt dışı pazarını hafifleterek Anadolu pazarında hakimiyet kurmayı hedefleyen firmamız bugünlerde avizeciler sitesindeki Showroomu ile Anadolu pazarını artık bir hedef olarak değil, hakimiyet bölgesi olarak görmektedir.
iç piyasada yeniliklerin öncüsü ve takip edilir bir firma haline gelerek bir çok yeniliği siz müşterilerimize Dürüstlük, Kaliteli ürün ve Müşteri memnuniyeti ilkelerinden şaşmadan hizmet vermeye devam etmektedir…

Yönetim Kurulu Başkanı

YORUM YAP