Köşk Restaurant

Gıda Yeme İçme Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Köşk Restaurant

Adres: Süleymanbey Mahallesi Arabacılar Sokak No: 15 Kat:1 Yalova

İl: Yalova

İlçe: Merkez

Telefon: (0226) 814-0402

Faks: (0226) 814-0402

Köşk Cafe Restaurant Yalova´da yaşayan her kesime; kaliteli yemeği ucuza satarak, hizmetin en iyisini vermek üzere 11 Mayıs 2010 tarihinde açılmıştır. Her türlü kamu ya da özel kesim çalışanlarının, esnafın, öğrencilerin, ev hanımlarının bir araya gelerek buluştuğu ve beraber yemek yeme keyfine ulaştıkları Köşk Cafe Restaurant sulu yemek sunumunda bir ilke imza atarak self servis anlayışıyla hizmet vermektedir .

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Köşk Cafe Resataurant´ta günümüz Türkiye´sinde sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ürünler ile taze meyve ve sebzeler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

250 kişilik dev salonumuza her gün 10 çeşit et ve sebze üzerine yapılan sulu yemekler ile öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetinin verildiği Köşk Cafe Restaurantta sabahları kahvaltı ve çorba servisi de yapılmaktadır. Evlere, işyerlerine, inşaat şantiyelerine ve aklınızın gelebildiği her yere serviste sınır tanımayan Köşk; 814 04 02 alo yemek servisi ile sürekli hizmettedir.

YORUM YAP