M.e.b. Özel Altın Pusula Anaokulu

Eğitim ve Öğretim Yorum yapılmamış

Sektör Adı: M.E.B. Özel Altın Pusula Anaokulu

Adres: Uğurmumcu Mh. Yunusemre Cd. Serce Sk. Ozgul 3 Apt. No:21 Uğurmumcu Kartal / İSTANBUL

İl: İstanbul

İlçe: Kartal

Telefon: (0216) 475-6555

Faks: (0216) 475-6555

Çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programları, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığı destekleyen eğitimi anlayan ve okul-aile birliğine önem veren bir kurum özelliği taşımaktadır.

Anaokulumuzda çoklu eğitim sistemi uygulanmakla beraber,her yaş grubuna ayrı eğitim programı hazırlanmaktadır. Her öğrencinin gelişimi, psikoloğumuz tarafından takip edilmekte , eğitim sistemi bu gelişim raporları doğrultusunda uygulanmaktadır.

Çocuklarımız bu gelişim çağlarında , temel bilgi, beceri ve alışkanlıklarının geliştirilmesi için bu kritik gelişim dönemini izlemekteyiz. Okulumuz çocuklarınıza, gelişimlerinin bu en önemli döneminde, profesyonel eğitmen kadrosu ve tecrübeli yöneticileri ile kucak açmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

 

Çocuklarınızı bize emanet ettiğiniz her dakikanın değerini biliyor, geçen her dakikayı, çocuklarınızın eğitimine mutlaka  artı bir değer olarak katmak için gayret gösteriyoruz.Altın Pusula da oyun, yemek ve uyku dahil yapılan her aktivite, Altın Pusula Eğitim Sisteminin bir parçasıdır.Sizi ve çocuğunuzu da bu mutlu ailenin bir parçası olarak görmekten onur duyarız…

YORUM YAP