Okyanus Yayincilik Kökçüoğlu

Eğitim ve Öğretim Yorum yapılmamış

Sektör Adı: OKYANUS YAYINCILIK KÖKÇÜOĞLU

Adres: CUMHURİYET MAH. ADNAN MENDERES CAD. NO: 45

İl: Adana

İlçe: İmamoğlu

Telefon: (0322) 892-1202

Faks: (0322) 892-1202

Okyanus Yayıncılık olarak ilköğretim, SBS, ortaöğretim, YGS ve LYS yayın setleriyle huzurlarınızdayız. Üstelik tüm konu anlatımlı kitaplarımızı www.akilliogretim.com da “İNTERAKTİF Z-KİTAP” olarak sizlere sunuyoruz.

İNTERAKTİF Z-KİTAP´larla ilgili;

?İnteraktif Z-Kitaplar? standart bilgisayarlara uyarlama çalışmaları yapılıyor. Akıllı Tahta Sistemi´ne, projeksiyonlu sistemlere uygundur.

“İnteraktif Z-kitap” size animasyonlarla, simülasyonlarla, videolarla, seslendirmelerle, fotoğraflarla, haritalarla, grafiklerle, tablolarla, zenginleştirilmiş etkileşimli konu anlatımı ve ölçme- değerlendirme uygulamaları sunuyor.

Ayrıca öğretmenlerimizin sınıfta kullanımı için tüm konu anlatımlı kitaplarımızı sayfa sayfa “sunum” haline getirdik.

“Sunum”larda kitapların içeriği özlü olarak yer almaktadır. Sınıftaki tüm öğrenciler rahat görsün diye sunumlarda 22 punto kullandık.

Bilginiz üzere hem MEB?in yeni öğretim programlarında hem de SBS ve YGS-LYS ?de sırlar ayrıntılarda gizli. Bunun için yayınlarımız yeni sistemin tüm ayrıntılarını önemsiyor.

Okyanus ilköğretim yayınlarımız yapılandırmacı yaklaşıma dayalı olarak ve SBS?deki yeni tarz sorular dikkate alınarak hazırlanmıştır. İlköğretimde mevcut yayınlarımız titiz bir biçimde redaksiyona tabi tutulmuştur.

YORUM YAP