Pekdemir Sigorta

Emlak Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Pekdemir Sigorta

Adres: Saraylar Mah. 2. Ticari Yol Kardeşler Apt. No:47/1 Denizli

İl: Denizli

İlçe: Merkez

Telefon: (0258) 265-6020

Faks: (0258) 265-6020

Denizli?nin seçkin firmalarından PEKDEMİR Grubu?nun kardeşlerinin en büyüğü olan Bayram PEKDEMİR, 1973 yılında Emniyet Teşkilatında göreve başlamış. Trafik branşında çok sayıda ihtisas görerek uzmanlaşmıştır.

       2007 yılında 34 yıllık hizmet süresini tamamlayarak, Trafik Başkomiseri Rütbesi ile emekli olmuştur.

       Emekli olduktan sonra bir köşeye oturmaktansa, 70 yıldır %100 yerli sermayeli şirket olarak ülkemize hizmet veren Ankara Anonim Türk Sigorta Şirketi acentesi olarak 14.11.2007 tarihinde faaliyete başlamıştır.

       Bilahare, Denizli halkımızın Sigortacılık alanında öneri ve görüşleri doğrultusunda; ANADOLU SİGORTA, DEMİR SİGORTA, HALK SİGORTA, HÜR SİGORTA, NEOVA SİGORTA, RAY SİGORTA, SBN SİGORTASOMPO YAPAN SİGORTA, TARSİM TARIM SİGORTALR HAVUZU, İNG EMEKLİLİK ve HAYAT SİGORTA acenteliklerini de alarak ürün yelpazesini her geçen arttırarak faaliyetini sürdürmektedir.

       PEKDEMİR Grubu prensibi olarak benimsediğimiz kanun ve nizamlara uygunluk, ticari ahlak ve kriterlerinden ödün vermeden fazla kazanç hırsından uzak dürüst olarak  %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak, yüksek teknolojik alt yapısı ile temelini babaları merhum Hacı Hasan Hüseyin PEKDEMİR?in attığı, halen işletmeciliğini diğer kardeşlerin yaptığı PEKDEMİR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE yıllardan beri güvenen siz değerli Denizli Halkımızın SİGORTACILIK alanında öneri ve görüşleri doğrultusunda günün 24 saatinde insan odaklı hizmete her zaman hazırdır.

YORUM YAP