Plastik Koli

Alüminyum ve Yan Sanayi Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Plastik Koli

Adres: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kösele Cad. 3 (7/A Sk.) 34957 Tuzla – İSTANBUL

İl: İstanbul

İlçe: Tuzla

Telefon: (0216) 561-4828

Faks: (0216) 561-4828

Firmamız, PLASTİK KOLİ, 10 yıldır ambalaj sektöründe hizmet vermektedir. Günlük 10.000 adet kesimli ve normal kutu yapmaktayız. 

Türkiye piyasasında  büyümeyi hedefleyen firmamız, günümüzün yoğun rekabetçi pazarında kalıcı ve sağlam bir yer edinebilmek için profesyonelleşmenin ışığında yürüyecektir. En üst seviyede müşteri tatmini, kaliteyi, verimliliği ve çevreciliği esas almış ve müşterilerine yansıtmayı amaç edinmiştir. Felsefemiz mükemmeliyetçi anlayışla üretimimizi büyütmeye devam edebilmektir

Plastik Oluklu koli ve kutu da müşterilerimizin  beklentilerini tam anlayıp, farklı ve özel çözümler üreten profesyonel ve sahasında uzman kadromuz ile sizin için tasarlayıp üretiyoruz.

HEDEFİMİZ

Şirketimizin hedeflere ulaşımı, Toplam Kalite Yönetimi yolculuğu içinde tüm faaliyetlerini değerlendiren, sürekli daha iyiye ve daha doğruya yeni parolalarla ilerleyen personelimizin çalışmaları ve bunun sonucunda müşterilerimizin memnuniyeti ve takdiri ile gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda;

VİZYONUMUZ

Globalleşerek sektörde lider olabilmek ve bunu kalıcı kılmak.

MİSYONUMUZ

Dünya ve Türk standartlarına uygun Plastik  oluklu mukavva  koli ve kutu üretimi ile memnun  müşteriler, mutlu çalışanlar ve mutlu PLASTİK KOLİ ve AMBALAJ Ailesi .

TEMEL DEĞERLERİMİZ

İç ve Dış Müşteri, Kalite, Verimlilik, Yüksek İletişim, İş Ahlakı, İsrafı Yok Etmek, İşçi Sağlığı İş Güvenliği ve Çevre Sağlığı, Sürekli Gelişme, Yaratıcılık, Fikre Saygı, Önce İnsan, Bireysel Gelişim, Dürüstlük, Maliyet Bilinci, Paylaşım, Ben Değil Biz.

YORUM YAP