Pozitif Produksiyon

Elektrik ve Elektronik Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Pozitif Produksiyon

Adres: Atakent Mah. Seyfi Demirsoy Cad. No:10 Dükkan 1 Ümraniye-İstanbul/TÜRKİYE

İl: İstanbul

İlçe: Ümraniye

Telefon: (0216) 329-4599

Faks: (0216) 329-4599

Görsel iletişim bilgi aktarımı için “En iyi, en etkili ve en dinamik yöntem” LED EKRAN görüntü sistemleri ile zirveye oturmaktır.
Pozitif Prodüksiyon bu doğrultuda gelişen görsel teknoloji dünyasının en yeni ürünü olan LED EKRAN görüntü sistemleri ile hizmetinizdedir. 

Pozitif Prodüksiyon toplantı, lansman, fuarlar, konserler, defileler, TV stüdyoları ve kurumsal organizasyonlar gibi birçok alanda tüm dünyada en çok tercih edilen teknoloji haline gelen LED ekran görüntü sistemlerinin satış, kiralama ve projelendirme ile kurulum hizmetlerini vermektedir.

İstenilen ölçülerde kurulabilen led ekranlar temelde Indoor ve Outdoor olarak ikiye ayrılmaktadır.

Diğer görüntü sistemlerinden farklı olarak LED ekranlar güneş altında verimli çalışan tek görüntü sistemidir. SMD Led teknolojisinin LED ekranlarda kullanılmaya başlamasıyla elde edilen yüksek çözünürlüklü, parlak LED ekranlar, organizasyonların vazgeçilmez görüntü sistemi haline gelmiştir. Modüler yapısı ile esnek kurulum, çözünürlük, parlaklık ve taşınabilirlik gibi özelliklerinin mükemmel kombinasyonu ile, sunumlarınızda istediğiniz etkiyi bırakacak ve sonuca ulaşacaksınız.

Pozitif Prodüksiyon tarafından yurtdışında üretimi yaptırılan tüm LED ekranların teknik servis ve bakım hizmetleri yine tarafımızdan sağlanmaktadır

YORUM YAP