Sahra Ayakkabi

Diğer Firmalar Yorum yapılmamış

Sektör Adı: SAHRA AYAKKABI

Adres: Aykent Ayakkabıcılar Sit. 10702 Sk No:6-8-10 Karatay/KONYA

İl: Konya

İlçe: Karatay

Telefon: (0332) 346-2185

Faks: (0332) 346-2185

Uzun yıllar boyunca SAHRA olarak yüksek kaliteli farklı moda tasarımlarının yanısıra sağlıklı ayakkabılarıda göz alıcı tasarımlarla buluşturarak müşterilerimizin isteklerine 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. ARGE departmanımız, üretim alanımız ve merkez yönetim binamız Türkiye´de bulunmaktadır. Bunun yanında geniş çaplı tecrübeli dağıtım ve bayi ağımızla hem ulusal hem de uluslararası pazarda kaliteyi ayaklarla buluşturmaktayız.

Ortopedik ve havalandırma sitemine sahip tasarımlarıyla sadece şıklığı değil sağlığı da düşünen SAHRA, ayakkabı tabanına yerleştirilen hava sirkülasyon sistemiyle ısı ve nem dengesini sağlamaktadır. Böylece başta diyabet hastalarına iyi gelen ürünler topuk, bakteri, mantar, enfeksiyon ve ayak hastalıklarını önlemektedir.

Müşterilerini her yıl yeni tasarımlarla buluşturan Forex anatomic ve AC Comfort, üstün sorumluluk bilinciyle üretimin her aşamasında birinci sınıf malzeme ve doğal deri kullanmakta, müşteri memnuniyetini ana felsefesi yapmaktadır. Kalitesini bugün itibariyle Ortadoğu, Asya ve Avrupada 16 farklı ülkeye ulaştırmaktadır.

YORUM YAP