Saral Inşaat

Hırdavat İnşaat Yorum yapılmamış

Sektör Adı: SARAL İNŞAAT

Adres: AYAZMA DERESİ CAD. SARAL İŞ MERKEZİ NO:5 KAT:4İSTANBUL / GAYRETTEPE

İl: İstanbul

İlçe: Merkez

Telefon: (0212) 275-0423

Faks: (0212) 275-0423

1949 yılında faaliyetlerine başlayan Saral Grubu güven ve kalite temeline dayanan iş anlayışıyla, inşaat, mobilya, dış ticaret, teknoloji ve sigorta sektörlerinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.  

 

Grubumuza bağlı Sunflower projesinin sahibi ve en büyük hisseli ortağı olan Saral İnşaat 37 yıldır yaşam kalitesini yükselten bir teknolojide eşi ve benzeri olmayan tümüyle özgün yapılar tasarlar ve inşa eder. 

 

Fonksiyonellik ve estetiğin uyum içinde mükemmel bileşiminden oluşan projelerini, batı standartlarını temsil eden ve zemin koşullarına uygun bir sağlamlıkta inşa eder. 

 

Öngörür, değerlendirir, araştırır, planlar, projelendirir ve hayata geçirir.

 

Amaç en iyisini, en doğrusunu ve en güzelini sunmaktır.

 

Bu ilkeli ve prensipli çalışma anlayışından dolayı depreme dayanıklı binalar inşa eder.

 

Saral İnşaat inşa ettiği binalara güvenir ve özgün tasarımını parçadan bütüne, kılı kırk yaran bir titizlikle oluşturur.

 

Ülkemiz bir deprem kuşağı üzerinde bulunması nedeniyle Saral İnşaat inşa ettiği hem betonarme karkas yapılarda hem de ahşap konstrüksiyonlu yapılarda mutlak surette yapı denetim şirketleri ile çalışmaktadır.

  

İnşa edilen veya edilmekte olan tüm projelerinde/yapılarda mimari estetik ve ergonomik yapılandırma hemen göze çarpmaktadır.

 

Farklı yapı tarzlarında binalar ve projelerin inşa edilip satış ve pazarlanmasına kadar Saral?ın kalifiye ve teknik eleman kadrosunun ne kadar güçlü ve profesyonel olduğunu da göstermektedir.

 

Bünyesinde 5 mimar, 5 mühendis ve alt kademelerde çalışan 350 kişilik kadrosuyla, çözüm ortağı olarak teknik birim ve taşeron şirketleriyle 37 yıllık birikimini ve tecrübesini satış ve pazarlama departmanlarıylave satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesiyle hayata geçirir.

 

Saral İnşaat prensip olarak şirket bünyesinde demirbaş ekipmanlarla değil, taşeron firmalar vasıtasıyla çalışır.

 

Saral; Türkiye de ilkleri gerçekleştiren ve vizyonunu dünya standartlarına taşıyan, yeniliğe ve teknolojiye açık, insanların mülk satın alırken aradığı tüm kriterleri inşa ettiği projelerine toplayan, gelecek nesillerin sağlıklı ve çağdaş yaşam alanlarında ve ülke insanının mutlu, huzurlu ve güvenli mekanlar da yaşayabileceğine inanan bir şirkettir.

 

Saral İnşaat bir vizyon şirketi olduğunu Türkiye?de ilk defa ahşap taşıyıcı sistemle projeler inşa ederek hem toplum hem de kamuoyu nazarında büyük takdirler kazanarak göstermiştir.

 

Halen inşa çalışmaları devam eden Sunflower projelerinin yanı sıra AlbaHouse markası ile ??kişiye özel ev?? alanında da faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Saral tüm projelerinde kreatif düzenlemeler, mimari estetik ve ergonomik kullanım alan uygulamaları ile Dünya da ki gelişen tüm trendlere de açıktır.

 

Yapılan yatırımlar toplumun ve ülke insanımızın daha da sağlıklı ve çağdaş alanlarda yaşaması içindir.

 

Saral İnşaat bu ülkenin aydınlık geleceğine inanır ve güvenir.  

YORUM YAP