Ser & Berker Bağımsız Denetim Ve Yeminli Mali Müşavirlik A.ş Istanbul

Finansal Hizmetler ve Bankalar Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Ser & Berker Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.ş İstanbul

Adres: Eski Üsküdar İçerenköy Yolu Bodur İş Merkezi No: 8 Daire: 21İçerenköy – İstanbul

İl: İstanbul

İlçe: Kadıköy

Telefon: (0216) 469-5800

Faks: (0216) 469-5800

Bilginin paylaşıldıkça çoğalıp, daha etkin hale geleceği gerçeği karşısında, bu paylaşıma katkıda bulunmayı kendimize görev bildik. Bizler, yaklaşık kırk yılın birikimi ve deneyimi ile yola çıkarak; SER & BERKER Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.?i, 1992 yılında Ankara?da kurduk.

Ankara (Merkez), İstanbul(Şube) , Antalya(İrtibat Bürosu) , Eskişehir (İrtibat Bürosu) ve Denizli (İrtibat Bürosu) ofislerindeki 7 Yeminli Mali Müşavir, Sorumlu Ortak Baş Denetçi ve 60 civarında seçkin personeli ile Türkiye?nin çeşitli bölgelerinde bulunan firmalara vergi danışmanlığı, tam tasdik ve bağımsız denetim ve denetçiliği ve Türk Ticaret Kanunu konularında danışmanlık hizmeti veren, konusunda ülkenin önde gelen müşavirlik firmalarından birisidir. Bağımsız Denetim Kuruluşu olarak; EPDK, SPK ve BDDK? ya tabi kuruluşların ilgili her türlü denetimini Uluslararası Finansal Raporlama Standartları?na göre yapmakta ve raporlamaktayız. Gelişim süreci içerisinde müşteri portföyünü genişleterek kısa zamanda ülkemizin saygın ve sayılı büyüklükteki müşavirlik firmaları arasında yerini almıştır.

Edindiğimiz bilgi birikimi, deneyim ve sahip olduğumuz görev bilincinin bir gereği olarak, bağımsız denetim, vergi denetimi, muhasebe ve mali raporlama alanlarındaki çalışmalarımızla, ilgili kurumsal yapıların geliştirilmesi, uygulama kalitesinin arttırılması ve toplumsal bilgi düzeyinin yükseltilmesi amacını taşıyor; bu alanlardaki hizmetlerimizi kamunun yararlanmasına sunuyoruz.

Merkezi İngiltere?de olan ve dünyada 96 ülkede ve 400?ün üzerinde faaliyet merkezi bulunan ?DFK International? ile ortaklık yapan firmamız, yurtdışına açılmayı hedefleyen veya yurtdışı ortaklı firmalar için dünyanın dört bir köşesinde aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitesini daima üst düzeyde tutmayı amaçlayan firmamız, uluslararası muhasebe standartları konusunda uzmanlaşmış personeli ile bağımsız denetim ve uluslararası finansal raporlama konularında kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahipti

YORUM YAP