Tefal Bayi Kızılay / Aydoğanlar

Ev Bahçe ve Dekorasyon Yorum yapılmamış

Sektör Adı: TEFAL BAYİ Kızılay / Aydoğanlar

Adres: ANKARAÇANKAYAKIZILAYGAZİ MUSTAFA KEMAL BULVARI

İl: Ankara

İlçe: Merkez

Telefon: (0312) 417-5812

Faks: (0312) 417-5812

Tefal Shop

Tefal Shop, tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak misyonunu Türkiye genelinde 150´yi aşkın mağazası ile perakende dünyasına taşıyan ve bünyesinde Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markalarını bulunduran, küçük ev aletleri sektör lideri perakende markasıdır. Tefal Shop, Türkiye´de Groupe SEB İstanbul tarafından temsil edilmektedir.

Groupe SEB İstanbul

1994 yılında Tefal İstanbul adıyla kurulan Groupe SEB İstanbul, uyguladığı başarılı pazarlama ve satış politikalarıyla çok kısa sürede küçük elektrikli ev aletleri pazarında Türkiye?nin bir numaralı markası halini aldı. 1997 yılından itibaren yayınladığı “Sen Herşeyi Düşünürsün” yemek programıyla mutfak aletleri pazarının gelişmesinde ve bugünkü büyüklüğüne ulaşmasında önemli rol oynadı. Dünyada başka bir örneği olmayan Tefal Shop´ları açarak sektörün perakendecilik alanında da büyük atılım yapmasını sağladı. 1999 yılında Rowenta markasının da bünyesine katılmasıyla Groupe SEB İstanbul adını aldı.

Türkiye?deki faaliyetlere ek olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Gürcistan´da da Tefal ve Rowenta markalarının pazarlama faaliyetleri Groupe SEB İstanbul tarafından yürütülmektedir.

YORUM YAP