Teknosa Iç Ve Dış Ticaret A.ş(mersin Tarsu Avm)

Bilişim Yorum yapılmamış

Sektör Adı: TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş(Mersin Tarsu Avm)

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Adana Bulvari Eski Berdan Alani No:57 Tarsu Avm Magaza No: Z-36 Tarsus

İl: Mersin

İlçe: Akdeniz

Telefon: (0324) 624-4411

Faks: (0324) 624-4411

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir. 

2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket, bugün Türkiye?nin 77 ilinde 300?e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye?nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 kişilik bir ekiple faaliyete başlayan TeknoSA bugün, konusunda uzman 4000?e yakın çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir. 

Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA, yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. ?Herkes için Teknoloji? felsefesini benimseyen şirket, yaygın mağaza ağı ile elektronik araçlardan iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü müşterilerine sunmaktadır. 160 bin metrekarenin üzerinde toplam satış alanı ve geniş ürün yelpazesi ile teknolojiseverlere farklı ve keyifli bir alışveriş ortamı yaratmaktadır.  

YORUM YAP