Wanetti Ayakkabi

Diğer Firmalar Yorum yapılmamış

Sektör Adı: WANETTİ AYAKKABI

Adres: Fevzi ÇAKMAK Mah.Medcezir Sk.No:21/1-2 KONYA / Türkiye

İl: Konya

İlçe: Karatay

Telefon: (0332) 346-1212

Faks: (0332) 346-1212

Toplumun her kesiminden insanların fark gözetmeksizin iyi şeylere layık olduğu azmin ve bilgi birikimine dayalı çok çalışmanın mutlaka başarıya ulaşacağı felsefesinden hareketle 2003 yılında temelleri atılan iş yerimiz çalışanlarına , müşterilerine tedarikçilerine ve ilişki içinde olduğu tüm kurum ve kişilere göstermiş olduğu sayısız sadakat ve özeni sayesinde bu günlere gelmiştir.

Alınmış eğitim sonrası 15 yıldan bu yana ayakkabı sektöründe kazanılan tecrübeler ışığında elde edilen bilgi birikimi ile takım çalışmasından ayrılmayan ekibimiz kuruluşundan buyana geçen zaman diliminde ivmesini kaybetmeden kalifiye kadrosu ve kapasitesini artırmıştır.

Birçok tasarımdan üretim ve teslimat kadar verdiği teyminatlara uyarak imzasını atan Wanetti ayakkabı Türkiyede güvenilir ve aranan bir marka haline gelmiştir.

Hedefimiz önce ayak sağlığından firma güvenilirliğinden, ve ürün kalitesinden ödün vermeden kaliteyi halkımıza daha cazip sunmayı özümsemiş yetkin ve yaratıcı kadromuzu genişletip yatırımlarımızı sürdürerek Türkiye´nin önce gelen ayakkabı üreticilerinden olmaktır.

Dileriz,bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve deneyimler hedeflediğimiz amaçların gerçekleşmesinde yol gösterici olur.
Hayrettin Öğünmez

YORUM YAP