Webzane Bilişim Hizmetleri

Bilişim Yorum yapılmamış

Sektör Adı: Webzane Bilişim Hizmetleri

Adres: Mimar Sinan Mah. Evliya Hoca Sok. No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL

İl: İstanbul

İlçe: Üsküdar

Telefon: (0216) 553-6703

Faks: (0216) 553-6703

2007 yılında kurulan Webzane Bilişim Hizmetleri alanında üstün hizmetlere el atmış bulunmaktadır. Google Seo , Google Adwords, Web Tasarım, Grafik Tasarım, broşür ve katalog tasarımı, kartvizit alanlarında hizmet vermekte olan firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve hizmetimizin kalitesidir.

Webzane Bilişim Hizmetleri kadrosu her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur.Vizyonumuz, bize inanan müşterilerimize, internetin tüm imkanlarını kullanabilecekleri bir altyapı sunmak, ihtiyaç anında teknik destegi zamanında ve hızlı olarak sağlamak ve bu şekilde tanıtım ve iletişim harcamalarında kaliteden taviz vermeden tasarruf sağlayarak firmalarına değer katmaktır.

Webzane Bilişim Hizmetleri´nin Hedefi ;
Webzane Bilişim Hizmetleri sektöründeki en büyük firma olmadığının bilincinde, ama müşterilerimiz bizim “satış sonrası destek” konusunda hizmet aldıkları diğer firmalar arasında en başarılısı olduğumuz konusunda hemfikir. Bu, bizim açımızdan hedefimize yaklaştığımızın en önemli göstergesidir.

YORUM YAP